fbpx
Venut ERP | CRM

CRM

CRM (Customer Relationship Management) ya da “Müşteri İlişkileri Yönetimi”, firmaların var olan veya potansiyel müşterileri ile kurdukları ilişkiyi en verimli, en etkin ve sonuçta en karlı hale getirmek için kullandıkları yöntemler bütünüdür.
VenutERP gelişmiş CRM alt yapısı ile sizin müşterileriniz ile olan ilişkilerinizi verimli hale getirirken, tüm operasyonel süreçlerinde analizini yaparak yol haritası oluşturabilir.

Tüm müşterileriniz ile olan iletişiminizi tarihsel bazda görebileceğiniz ve yönetimini sağlayabileceğiniz operasyonun genel modülüdür.

Başta satış olmak üzere, şirket içi tüm departmanların yapmış oldukları aktivitelerin girişlerinin yapılıp kaydedildiği alandır. Toplantı, Müşteri ziyareti, Teknik Servis Müdahalesi gibi aktivite olarak çok fazla çeşitlendirebildiğimiz bu alan sayesinde çalışanların performansını ölçerken şirketin dış müşteriye dokunma oranlarını da analiz edebiliyoruz. 

şirketlerin lokomotifi olan satış departmanının satış aktivitelerinin en önemlilerinden birisi de siparişin bir önceki safhası olan tekliflendirme aşamasıdır. Bu aşamada mevcut satış fırsatı sıcak bir hale gelmiş ve müşteriye teklif sunulmuştur. İşte tüm bu sıcak satış potansiyellerini iyi kontrol edip, gerek zamanlama gerek maliyetlendirme açısından müşteri daima sıcak tutulmalıdır. Teklif yönetimi modülümüz, müşterilerinize vermiş olduğunuz teklifleri derler, analiz eder ve raporlar oluşturur. Raporlar ile soğuk satışların sıcak satışa dönme oranı üzerinde analizler yaparak satış ve pazarlama performansını görebilirsiniz. Ayrıca VenutERP nin hatırlatma ve takvimlendirme gibi araçlarını kullanarak müşterilerinize vermiş olduğunuz teklifleri sıcak tutabilirsiniz.

Şirket çalışanlarının bir takımın farklı rollerdeki oyuncuları olduğunu düşünür isek, şirket içi görev yönetiminin ne kadar önemli olduğunun farkına varabiliriz. Tüm oyuncular üzerlerindeki görevleri stabil olarak yerine getirdiklerinde tüm şirket faaliyetlerinin sistemsel olarak işlediğini, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettiğimizi görebiliriz. VenutERP gelişmiş görev yönetimi ile şirketinizde çalışan tüm oyuncuların görevlerini ve görev alanlarını denetleyerek kurumsal kültürün oluşmasını sağlar

VenutERP proje yönetim modülü sayesinde proje bazlı yapılmış olan aktiviteler ve operasyonların listesini görebilir, proje maliyetini ve karlılığınızı net olarak takip edebilirsiniz.
ofis yönetimi

VenutERP ofis içerisinde talep ve istekleri ilgili departmanlara ileterek ofis içerisindeki tüm talep ve ihtiyaçların zamanında çözülmesini sağlamaktadır.

Sohbete Başla
1
💬 Aklınızdakileri Sorun
Scan the code
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?