fbpx

VenutERP

Venut ERP


Başarıyı elde etmek ve geleceğinizi sağlam yapı taşları ile oluşturmak için, bugünü analiz etmek yarınları ise doğru bir şekilde değerlendirmek gerekir. Bu da işletmelerinizin ihtiyaçlarını karşılayan, kullanım kolaylığı ile iş yükünüzü hafifleten ve her zaman çözüm odaklı çalışan bir Kurumsal Kaynak Planlamasından geçer.

Şüphesiz ki, sınırlar içerisinde çalışmayan ve sistemin işleyişini sizin belirleyeceğiniz alt yapıya sahip bir ERP yazılımı sizi kesin başarıya taşıyacaktır. Bu aşamada VenutERP size özel oluşturulabilen modülleri ile ihtiyaçlarınızın ötesine ulaşmayı hedef alan, işletmenizin başarısını kendi başarısı sayan bir anlayış ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.​

VenutERP, her biri birbirine entegre hiyerarşik yapısı ile üretimden personel yönetimine, finanstan müşteri ilişkileri yönetimine, sevkiyattan ön muhasebeye kadar tüm operasyonlarınızı tek platformda yöneterek sonuca hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Bugüne kadar piyasadaki ERP yazılımları maalesef işletmelere çözüm getirememiştir. Özellikle yabancı yazılımlar milyon dolarlar isterken, yerli yazılımlar da bir ERP programı olarak alınmış ama iş yükünü artırarak kullanımlarının zorluğu ile bir muhasebe programından öteye geçememiştir. İşte bu noktada VenutERP küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlara sistemlerini yönetmede, modüler yapısı, kullanım kolaylığı ve yazılım karakterinden gelen esnekliği ile umut ve güven olmuştur.

25

Yıllık Tecrübe

15

Modül

800

Başarılı Proje

800

Mutlu Müşteri
Sohbete Başla
1
💬 Aklınızdakileri Sorun
Scan the code
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?