fbpx
Venut ERP | Finans

Finans

Finans Modülü

VenutERP’nin Finans modülü, işletmenizin finansal durumunu detaylı bir şekilde takip etmenizi sağlayarak kontrol gücünüzü artırır. Muhasebe ve fatura işlemlerinizi basitleştirir, size zaman kazandırır ve aynı zamanda çoklu para birimi desteği sunarak küresel işlemlerinizin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar.

1. Para Birimi Yönetimi

VenutERP, Para Birimi, Belge Para Birimi, Raporlama Para Birimi ve Konsolide Para Birimi olmak üzere dört farklı para birimi kaydını destekler. Bu, işletmenizin uluslararası işlemlerini daha iyi yönetmenize ve raporlamanıza olanak tanır.

2. Döviz İşlemleri

Sistem, günlük kur bilgilerini günceller ve dövizli işlemlerin detaylı kaydını tutar. Yapılan işlemlerin döviz karşılıkları, cari borçların dönemsel veya güncel döviz borç karşılıkları gibi önemli dövizli işlemler ayrıntılı bir şekilde izlenebilir.

3. Cari Hesap Yönetimi

Cari hareketlerin takibi ve raporlanması, borç/alacak ilişkileri, banka, çek, senet ve evrak kayıtları gibi önemli cari bilgileri içerir. İlgili cari hesaba ait istihbarat bilgileri, borç kotası ve ilgili belge ve dökümantasyonlar cari kart içerisinde tutulur.

4. Kasa Yönetimi

VenutERP, tüm finansal girdi çıktılarınızı kolayca takip etmenizi sağlar. Kasa hareketleri, nakit akışınızı daha iyi yönetmenize ve işletmenizin likiditesini optimize etmenize yardımcı olur.

5. Kredi ve Leasing Takibi

İşletmenin kullanmış olduğu kredilerin ve leasing bilgilerinin detaylı takibi yapılabilir. Vade farkları ve işletme dışı finansal kaynak türleriyle ilgili bilgileri içerir.

6. Masraf Fişleri

Masraf fişleri, işletme ve kişilerin yapmış oldukları harcamaların gelir ve gider hesaplarına kayıt edilmesi için gerekli belgelerdir. Banka işlemleri, masraf fişleri üzerinden düzenlenerek finansal kayıtlarınızın tutarlılığını sağlar.

VenutERP’nin Finans modülü, işletmenizin finansal süreçlerini etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanır, maliyetlerinizi kontrol altında tutmanıza ve sağlıklı bir finansal yönetim stratejisi oluşturmanıza yardımcı olur.

Sohbete Başla
1
💬 Aklınızdakileri Sorun
Scan the code
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?