fbpx
Venut ERP | Finans

Finans

Finansal durumunuzu takibe alıp kontrol gücünüzü artırır.Muhasebe ve fatura işlemlerinizi basitleştirerek size vakit kazandırır. VenutERP sistem Para Birimi, Belge Para Birimi, Raporlama Para Birimi, Konsolide Para Birimi. Bir belge için dört adet ayrı para birimi kaydı tutulabilir.

Günlük kur bilgilerinin güncellenmesi, yapılan işlemlerin döviz karşılıkları, cari borçların dönemsel yada güncel döviz borç karşılıkları gibi dövizli işlemlerin detaylı kaydı tutulmaktadır.

Cari hareketlerin takibi, raporlanması, borç / alacak ilişkisi, banka, çek, senet, evrak kayıtları tutulmakta ayrıca ilgili cariye ait gerekli istihbarat bilgileri, borç kotası, belge ve dökumantasyonlar ilgili cari kart içerisinde tutulmaktadır.

Tüm finansal girdi çıktıların takibi yapılabilir.

İşletmenin kullandığı krediler, kredilerin takipleri, vade farkları gibi işletme dışı finansal kaynak türü olan kredi leasing bilgileri ayrıntılı şekilde takip edilebilir.

Masraf fişi şirketin ve kişilerin yapmış oldukları harcamaların gelir ve gider hesaplarına kayıt edilmesi için gerekli olan belgelerdir.
banka

Sohbete Başla
1
💬 Aklınızdakileri Sorun
Scan the code
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?