fbpx
Venut ERP | Talep Yönetimi

Her şey bir taleple başladı. . .

Talep Yönetimi Modülü

“Her şey bir taleple başladı…” cümlesiyle başlayan bu metin, VenutERP’nin işletmeler için sunduğu özel talep yönetimi özelliğini vurguluyor. İşletmelerin çeşitli operasyon süreçlerinde ortaya çıkan taleplerin, hammadde satın alma taleplerinden maaş avans isteme taleplerine kadar geniş bir yelpazede olabileceğine dikkat çekiyor.VenutERP’nin bu özelliği, işletmelerin tüm talepleri tek bir noktadan izlemelerine, yönetmelerine ve analiz etmelerine olanak tanıyor. Aynı zamanda, her bir talebi ilgili departman görevlilerine ve yetkililere onay mekanizmaları kullanarak iletiyor. Bu, işletmelerin her bir operasyonun ihtiyaç, çıkış, yerine getirme ve sonuç aşamalarını detaylı bir şekilde takip etmelerini sağlıyor. VenutERP’nin platform bağımsız olması ise yer ve zaman fark etmeksizin talep yönetimini mümkün kılıyor.Örnek olarak, işletmenin ihtiyaçlarına yönelik olarak satınalma talepleri, maaş avans talepleri, izin talepleri ve fazla mesai talepleri gibi farklı talep çeşitleri öne çıkıyor. Bu talepler, işletme içinde ilgili onay süreçlerine tabi tutularak yönetilebiliyor. Örneğin, izin talepleri departman yöneticisinin onayına gitmek üzere başvuruda bulunabilir ve sonrasında üst yönetim veya muhasebe onayına sunulabilir. Bu şekilde, VenutERP işletmelere talep yönetiminde esneklik ve kontrol imkanı sunarak operasyonel süreçleri optimize etmelerine yardımcı oluyor.

Satınalma Talebi

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda örnek verecek olursak, hammadde satın alma veya demirbaş satın alma talepleri oluşturulabilir.

Maaş Avans Talebi

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda örnek verecek olursak, hammadde satın alma veya demirbaş satın alma talepleri oluşturulabilir.

İzin Talebi

Personeliniz ister şirket içinde ister şirket dışında izin talebinde bulunabilir. Bu talepler doğrudan departman yöneticisinin onayına giderek akabinde üst yönetim veya muhasebe onayına gidebilir.

Fazla Mesai Talebi

Risk ve Limit Talebi

Sohbete Başla
1
💬 Aklınızdakileri Sorun
Scan the code
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?